176 برنامه کارآفرینی در خراسان رضوی

۱۷۶ برنامه کارآفرینی در خراسان رضوی اجرا می‌شود

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: در هفته جهانی کارآفرینی ۱۷۶ برنامه در استان اجرا می‌شود که با توجه به شیوع بیماری کرونا اجرای بیشتر آنها در بستر فضای مجازی است.

حمید رضا پناه روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پارسال در هفته کارآفرینی ۱۲۰ برنامه اجرا شد و امسال نیز برای نخستین بار برای ارائه محتوای علمی برنامه ها و اطلاع رسانی و دسترسی همگان به برنامه های طراحی شده این هفته پایگاهی به نشانیkarafarinikhorasanrazavi.ir راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی بر آن است تا در این هفته برنامه‌های متنوع و متعددی را با محور بخش خصوصی و با هدف توسعه فردی، انگیزشی و انتقال تجربه بزرگان کارآفرینی برای قشرهای مختلف جامعه برگزار کند.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: تجربه پیشرفت کشورهای دنیا نشان می دهد که کارآفرینان خلاق قادرند جهش‌های اجتماعی و اقتصادی را رقم بزنند و این امر جز با ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی در میان تک تک مردم محقق نخواهد شد.
پناه اظهار کرد: هفته جهانی کارآفرینی همزمان با هفته سوم نوامبر هر سال همچون کمپین عظیم جهانی می‌تواند فرهنگ صحیح کارآفرینی را در افکار و اذهان جامعه عمومیت بخشد و باعث ترغیب و تشویق نسلی نوظهور از کارآفرینان شود.
وی گفت: هفته جهانی کارآفرینی فرصتی مغتنم برای ارج نهادن به نوآوران و خالقان اشتغال است نوآورانی که به تعبیر رهبر معظم انقلاب ارزش آفرینان جامعه هستند و با خطرپذیری و صبر، سرمایه اصلی را برای جهش اقتصادی کشور فراهم می‌کنند.

هفته جهانی کارآفرینی از ۲۶ آبان آغاز می شود.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *