کسب رتبه برتر اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی

کسب رتبه برتر اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی برای دومین سال متوالی

جشنواره شهید رجایی خراسان رضوی با تجلیل از دستگاه های برتر و با ارزیابی عملکرد بیش از 57 دستگاه اجرایی در سال 1398 در سطح استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی،در این مراسم که با حضور اعضای شورای راهبری توسعه مدیریت استان و در چارچوب بیست و سومین جشنواره شهید رجایی برگزار شد از اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی که برای دومین سال متوالی موفق به کسب عنوان برتر جشنواره شهید رجایی گردیده بود قدردانی گردید.
براساس نتایج ارزیابی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی توانست در گروه سلامت و رفاه اجتماعی رتبه اول و همچنین در رتبه بندی دستگاه های اجرایی استان و در مجموع امتیازات مکتسبه در شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد سال 1398 این اداره کل توانست رتبه سوم را کسب نماید.
شایان ذکر است دستگاه های اجرایی استان از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور به پنج گروه زیر بنایی و توسعه زیر ساخت ،گروه سلامت و رفاه اجتماعی ،گروه تولیدی و خدماتی ، گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و گروه عمومی و قضایی تقسیم می شوند که اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در گروه سلامت و رفاه اجتماعی در رتبه نخست و در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد استان توانست در رتبه سوم استان قرار گیرد.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *